Vojtěch Fousek

„Je to skvělá firma, kde najdete uplatnění.“

Student
SPŠ a VOŠ Kladno

Obor: Elektronické počítačové systémy

3. ročník 

Jak začala vaše spolupráce s Colsys?

Moje spolupráce s Colsys začala díky praxím, které jsem si musel zajistit ve svém oboru ve 2. ročníku na střední škole. Jelikož mám obor elektronické počítačové systémy, tak toto byla úplně ideální a moderní firma, do které jsem chtěl jít.

Co vás na vaší práci v Colsys baví nejvíc?

Nejvíce mě baví, že se učím novým věcem do budoucího života a poznávám nové lidi. Personál je velmi přívětivý a milý. Jsou schopní naučit, vysvětlit vše, co jsem do té doby neuměl.

Jak vidíte Colsys jako zaměstnavatele?

Je to velmi perspektivní a moderní firma, se kterou se skvěle spolupracuje. Nabízí velmi zajímavé pracovní příležitosti a naučí spoustu nových věcí.

Jak hodnotíte spolupráci s kolegy a nadřízeným?

Kolegové, jak už jsem se zmínil výše jsou super a nadřízení také. Velice příjemní lidé, kteří když jsem například nikdy nedělal to, co po mně chtěli, tak mi pomohli a vše vysvětlili. Jsou velmi přívětiví.

V čem vidíte hlavní přínos ve spolupráci s námi?

Učení se v mém oboru a získávání nových zkušeností do budoucího života.

Pomáhá vám práce u nás ve studiu vašeho oboru? Případně jak?

Samozřejmě. Byl jsem v IT kanceláři, tak to mi pomohlo ohledně softwaru a když jsem byl u AV techniků, tak to mi pomohlo s lepším naučením se hardwaru a různé zapojování serveroven, protahování kabelů, atd…

Co byste doporučil ostatním studentům, kteří mají zájem spolupracovat s Colsys?

Doporučil bych určitě se hlavně ozvat a zeptat se, zda je místo a pokud ano, tak je to skvělá firma z mého pohledu, kde určitě najdou nějaké uplatnění, pokud je to bude bavit.