POZICE VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Už víš kam po škole?

Pracuj v Colsysu! Vše tě rádi naučíme, získáš cenné zkušenosti, budeš pracovat v přátelském kolektivu a na zajímavých zakázkách. Odborná školení ti umožní nastartovat kariéru a rozvíjet se ve svém oboru.

K našim zakázkám přibývají stále nové, proto doplňujeme a posilujeme naše týmy o šikovné a spolehlivé techniky, kteří mají stále chuť učit se něčemu novému.

Co vás čeká:

  • Servisní činnost Audiovizuální techniky (pravidelné prohlídky instalací, provádění údržby, apod.).
  • Programování řídících systémů Crestron, Cue (www.crestron.com , https://www.cuesystem.com/).
  • Instalace a příprava audiovizuální techniky v rámci realizace.
  • Působnost celá ČR (převážně Praha a střední Čechy).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Výhodou osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50) - lze dodělat u nás.
  • Programovací jazyky C, C#, java, HTML5 (základní znalosti, zbytek doučíme).

Vhodné pro absolventy i studenty elektrotechnického oboru.

Pracujeme na zajímavých komerčních či technologických stavbách, které jsou po celé ČR. V našem týmu uplatníme absolventy elektrotechnických škol, kteří se chtějí naučit elektrikářskému řemeslu.

Naši montéři mají kvalitní vybavení, které ke své práci potřebují. Pracují v partě s technikem a pod vedením zkušeného parťáka.

Bližší informace k pozici naleznete v představení pozice montéra na našem webu.

  • Výhodou je zkušenosti s elektro instalacemi.
  • Osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50) - děláme pravidelná školení.
  • Ceníme znalosti a zájem o elektrotechniku.
  • Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost při práci.
  • ŘP sk. B - cestování po zakázkách (nejčastěji Praha a Středočeský kraj).

Do našeho sehraného týmu hledáme posilu na pozici montéra.

  • Absolvent elektro učiliště: Máte úspěšně dokončené elektro učiliště, což vám dává pevný základ pro práci v oblasti elektroinstalací.
  • Zájem o elektroinstalace: Jste nadšený a máte vášeň pro elektroinstalace a rozvaděče. Chcete se stát odborníkem v této oblasti.
  • Znalost elektrotechniky: Máte základní znalost elektrotechnických principů a zapojení, a jste ochotni se dále učit.
  • Spolehlivost a preciznost: Jste spolehlivý a pečlivý pracovník, který dbá na detaily a kvalitu své práce.
  • Týmový hráč: Jste komunikativní a rád/a spolupracujete s ostatními. Chcete se stát součástí týmu, který sdílí know-how a spolupracuje na projektech.
Co nabízíme:

  • Profesionální růst: Nabízíme vám možnost stát se součástí našeho odborného týmu a rozvíjet své dovednosti v oblasti elektroinstalací.
  • Zkušenosti: Budete mít možnost pracovat na různorodých projektech a získat cenné zkušenosti v elektroinstalacích.
  • Odborné zaškolení: Poskytneme vám odborné zaškolení a podporu, abyste se stali úspěšným montérem elektrických rozvaděčů.
  • Dynamické pracovní prostředí: Pracujte v moderním a dynamickém prostředí, kde se neustále inovuje a rozvíjí.

Připojte se k nám a začněte svoji kariéru v oblasti elektroinstalací. Buďte součástí týmu, který se specializuje na rozvaděče a elektroinstalace a poskytuje spolehlivá řešení pro naše klienty.